NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Strateg. zarządz. projektami – 23/09/2023

Karolina Jarocka

Co-Founder & Trener

 

Od 11 lat jestem związana z zarządzaniem projektami w branży IT. Zrealizowałam ponad 20 projektów i programów, w tym międzynarodowe dla klientów globalnych takich jak UBS, Cisco czy Walgreens. Od 2016 roku prowadzę mentoring dla przyszłych i obecnych project managerów. Pomogłam ponad 20 osobom przekwalifikować się do świata IT na stanowisko project managera. Jestem organizatorem Śniadań Project Managerów, autorem Manifestu Project Managerów, autorką bloga kjarocka.pl. Swoim doświadczeniem podzielę się z Tobą poczas sesji indywidualnych.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Zarządzanie projektami w IT 5/10/2022

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
(Nie-)Techniczny PM I – 20/05/2023

Maciej Bieniasz

Co-Founder & Trener

 

Maniak technologii, fan i praktyk project managementu, z sercem po zwinnej stronie mocy. Ukończyłem “Elektrotechnikę” oraz “Elektronikę i Telekomunikację” na AGH, a także studia podyplomowe “Analityka biznesowa na styku IT i biznesu” w SGH. Z branżą IT jestem związany od ponad 10 lat. Na swoim koncie mam certyfikaty Prince2, Certified ScrumMaster, AgilePM, PSM I oraz SAFe Agilist. Doświadczenie zdobywałem jako tester, programista, lider zespołów i project manager w firmach takich jak Orange, Nokia, Sabre, VirtusLab, GlobalLogic czy Ocado.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
(Nie-)Techniczny PM I 24-25/09/2022

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Get that job – wkrótce

Małgorzata Rudowska

Trener

 

Jestem właścicielką szkoły językowej i nauczycielką języka angielskiego z ponad 20 letnim doświadczeniem. W swojej karierze przeprowadziłam ponad 100 kursów na różnych poziomach zaawansowania, w których wzięło udział niemal 1500 osób. Doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych pozwala mi na przygotowanie kursantów do zakończenia tego etapu sukcesem. Aby lepiej zrozumieć zmagania swoich uczniów, od 5 lat sama uczę się języka hiszpańskiego. Zapraszam Cię na szkolenie “Get that job”, bez szkolnych ocen czy testów, za to ze wsparciem i uśmiechem.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Get that job – wkrótce

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Zdalne zarządzanie projektem – wkrótce

Nadia Harris

Trener

 

Ekspert pracy zdalnej i hybrydowej z ponad 7-letnim doświadczeniem. W trakcie swojej kariery zawodowej zrealizowała kilkadziesiąt globalnych projektów dla klientów takich jak Amazon, Cisco, Bank Pekao, mBank, nazwa.pl czy Polskie ePłatności. Jest założycielką anglojęzycznego portalu remoteworkadvocate.com oraz współzałożycielką zdalnej szkoły remoteschool.net. Posiada tytuł MBA z zakresu interkulturowej komunikacji menedżerskiej akredytowany przez Amerykański Departament Edukacji i jest jedną z TOP 15 Remote Work Advocates and Leaders zgodnie z rankingiem All American Speakers.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Zdalne zarządzanie projektem – wkrótce

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Web 3.0 i n.tech. w projektach – 16/05/2023

Artur Skowroński

Trener

 

Java Developer z pasji, od ponad 10 lat w branży IT. Dekadę tę spędziłem w branżach: lotniczej, mediowej oraz rekrutacyjnej, pracując między innymi dla Sabre, Schibsted Tech Polska, a obecnie w VirtusLab. Realizowałem projekty zarówno od samego początku, jak i starsze ode mnie, m.in. dla jednej z największym firm z branży retail na świecie. Aktualnie pełnię rolę Tech Lead’a w wewnętrznym start-up’ie. Możesz mnie spotkać na branżowych konferencjach, a także możesz przeczytać artykuły mojego autorstwa na temat przeglądów technologicznych. Zapraszam Cię na szkolenie „Efektywna praca z zespołami IT”, które będę miał przyjemność prowadzić.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Efektywna praca z zespołami IT 17/10/2022

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Product Manager w IT – 3-4/06/2023

Piotr Golianek

Trener

 

Od prawie 7 lat w roli Product Managera buduję produkty cyfrowe w międzynarodowym środowisku. Wiem jak tworzyć produkty, które użytkownicy pokochają i będą wykorzystywać. Posiadam również bogate zaplecze marketingowe i wierzę, że holistyczny produktowiec jest najskuteczniejszy. Specjalizuję się w branżach lotniczej i podróżniczej, medialnej, Mar-Techu i Ed-Techu. Rozwijałem produkty m.in. w największym polskim magazynie branży lotniczej, w najwyżej wycenianej marce Travel&Hospitality na świecie czy w dynamicznie rosnącym afrykańskim start-up’ie Fintech&Mobility.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Zarządzanie produktami w IT – 05/10/2022

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
(Nie-)Techniczny PM II – 13/04/2023

Wojciech Łaskawiec

Trener

 

Ukończyłem Informatykę Stosowaną na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Przez ostatnich 10 lat zdobywałem doświadczenie w branży IT jako programista PHP, Team Leader, a obecnie Technology Lead, dostarczając oprogramowanie dla klientów z całego świata. Jestem fanem nowych technologii, oprogramowania Open Source oraz wszystkich narzędzi ułatwiających pracę. W swojej karierze prowadziłem wewnętrzne szkolenia oraz występuję na spotkaniach oraz konferencjach branżowych. Zapraszam Cię na szkolenie „(Nie-)Techniczny PM II”, podczas którego wprowadzę Cię za kulisy pracy programisty.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
(Nie-)Techniczny PM II – 15/09/2022

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Scrum i Agile – podstawy – wkrótce

Aneta Kwiatkowska

Trener

 

Jestem praktykiem Agile z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałam w różnej skali organizacjach: korporacjach, start-up’ach oraz software house’ach. Tworzyłam konferencje Agile, współorganizowałam meet-up’y IT (Agile, Startup, Software, WiT) zarówno w Polsce jak i za granicą. Od lat pracuję z organizacjami przy zwinnych transformacjach, opierając się przede wszystkim na ciągłym wspieraniu zespołów deweloperskich. Posiadam certyfikaty Scrum.org, m. in. PSM II, PSPO II, SPS, PSK, PAL, PAL-EBM, PSU i stale się rozwijam.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
(Nie-)Techniczny PM II – 15/09/2022

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
Zarządzanie projektami w IT – 02/10/2023

Tomasz Piłat

Trener

 

Od 15 lat mam przyjemność zarządzać projektami w różnych branżach (produkcyjnej, podróżniczej, rekrutacyjnej i edukacyjnej). Śmiało mogę powiedzieć, że zarządzanie projektami stało się moją pasją. Budowałem i prowadziłem PMO w dwóch organizacjach, koordynowałem portfele projektów zarówno o skali mikro (kilkanaście projektów) i dużej skali (100+ projektów w portfelu). Na swoim koncie posiadam certyfikaty Prince2, Agile, MoP i P3O i nadal rozwijam się w kierunku zarządzania projektami i portfelami. Poprowadzę dla Ciebie szkolenie „Zarządzanie projektami w IT”, na które serdecznie zapraszam.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE:
(Nie-)Techniczny PM II – 15/09/2022